Objevte krásu koktejlu.

Pátý ročník Spoje koktejl festivalu je tu. Po dva červnové dny ovládnou centrum Kolína osvěžující koktejly a skvělá česká živá hudba. U toho prostě musíte být.

Dvoudenní festivalový program na kolínském náměstí odstartuje již v pátek 16. června v 11:30. Nenechte si ujít semifinále Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Spoje Grand Drink. Můžete naživo sledovat souboj více než dvaceti špičkových světových barmanů a přiučit se některým jejich trikům. Pět nejlepších barmanů se probojuje do velkého sobotního finále.
V sobotu 17. června bude na Karlově náměstí zahájen program v 19:00 hodin koncertem Daruj krev, jehož prostřednictvím podpoří Spoje ve spolupráci s Českým rozhlasem dárcovství krve. Hlavní show Spoje koktejl festivalu vypukne ve 20:15 hodin. Tuto část večera odvysílá v přímém přenosu FTV Prima, sledovat ji tak můžete nejen naživo, ale i na televizních obrazovkách. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání oblíbených hudebních interpretů, jakými jsou Ondřej Ptáček, JanglBoy, Filip Procházka, Alejandro Košata, kapela Fixus, Lipo či Debbi.

Program

Do začátku akce zbývá:

Interpreti

Zpěvák
Kytarák
Bubnař
Zpěvák
Kytarák
Bubnař
Zpěvák
Kytarák
Bubnař
Zpěvák
Kytarák
Bubnař